Zwroty i reklamacje

Na skróty

Odstąpienie od umowy

Jeśli chcesz zrezygnować z zamówienia, daj mi o tym znać. Najlepiej napisz do mnie e-mail na adres kontakt@gramiro.com, lub napisz do mnie na messengerze. Trzeba to zrobić nie później niż 14 dni od daty dostarczenia produktu.

W przypadku zwrotu zamówień indywidualnych zastrzegam sobie prawo do zatrzymania zadatku (jeśli taki pobrałam), na pokrycie poniesionych przeze mnie kosztów związanych z przystąpieniem do jego realizacji. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktów, jeśli powrócą do mnie niekompletne lub uszkodzone. Zwrotu środków dokonam nie później niż w ciągu 14 dni od daty złożenia Twojego oświadczenia lub zwrotu produktów.

Reklamacja

Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt posiada ukryte wady możesz złożyć reklamację, napisz e-mail na adres kontakt@gramiro.com. Prosiłabym abyś napisał / napisała, co jest złe, czemu reklamujesz zwracany produkt oraz na jaką rekompensatę liczysz. Może to być zwrot kwoty wpłaconej za produkt, obniżenie ceny, naprawa). Te dane ułatwią mi rozpatrzenie Twojej reklamacji i zdecydowanie, jakie rozwiązanie w tym konkretnym przypadku będzie najwłaściwsze. Ponoszę odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Więcej informacji na temat reklamacji i zwrotu produktu możesz znaleźć w regulaminie strony.

Koszyk
Przewijanie do góry