fotografia Grazyna Mirowska

Unikalna biżuteria z kamieni naturalnych. Wisiory dla osób, które chcą zobaczyć duszę i energię kamienia.

Zawsze zbierałam kamienie – takie hobby 😉 Zbierałam, kupowałam, otrzymywałam w prezencie – różnie. Niektóre z nich uwielbiałam nosić w torebce, w kieszeni – dotykać, oglądać, mieć po prostu blisko.  W końcu zaczęłam czytać (no dobrze – czytać zawsze lubiłam, acz niekoniecznie o kamieniach) o właściwościach kamieni. Zaciekawiło mnie, jaki mogą one mieć wpływ na nas – na nasze zdrowie, psychikę, nastawienie do świata.
Z tego misz-maszu powstały wisiory z kamieniami naturalnymi.

Każdy projekt zawiera sporo mojego czasu, myśli i dobrych życzeń pod adresem osoby, która kupi i będzie nosiła biżuterie zrobiona przeze mnie. Ręcznie wykonana twórczość ma tę m.in. zaletę że każdy egzemplarz jest unikalny, jedyny na świecie 🙂 nawet gdybym chciała nie umiem zrobić kolejnego identycznego 🙂 no i nie ma takich samych kamieni.

Moje wisiory szukają “swojego człowieka”, jak się nawzajem zobaczą, to wiedzą że to jest to, ten związek 🙂
I wtedy mój twór jest ze “swoim ludziem” a ludź 😉 ze swoim wisiorem… Wzajemnie się dopełniają. Zacytuję fragment wypowiedzi klientki, która troszkę może Wam przybliży czym jest dla mnie i dla moich odbiorców produkt przeze mnie tworzony: wisior „…ma dużo do powiedzenia. Jest absolutnie doskonały energetycznie,
że mną tworzy niepowtarzalną całość.” 

Właśnie ta „niepowtarzalna całość”, takie „dopełnienie” jest moim celem.

Koszyk
Przewijanie do góry